Demo Framework (7.x-1.25) - en to ca translation catalogue (74 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: title
ca: títol

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: More
ca: Més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: status
ca: estat

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: From
ca: De

en: Media
ca: Multimèdia

en: Price
ca: Preu

en: Address
ca: Adreça

en: Button
ca: Botó

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Defaults
ca: Per defecte

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: Video
ca: Vídeo

en: Product
ca: Producte

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: image
ca: imatge

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Billing information
ca: Dades de facturació

en: Order status
ca: Estat de la comanda

en: Order total
ca: Total comanda

en: More info
ca: Més informació

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Cited
ca: Citat

en: Publish on
ca: Publica el

en: Unpublish on
ca: Despublica el

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Synopsis
ca: Sinopsi

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Unit price
ca: Preu unitari

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Master
ca: Mestre
