Demo Framework (7.x-1.25) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: title
hy: վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: From
hy: Ում կողմից

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը
