Demo Framework (7.x-1.25) - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: title
lt: pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: More
lt: Daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Total
lt: Iš viso

en: status
lt: būsena

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: From
lt: Nuo

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Price
lt: Kaina

en: Address
lt: Adresas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Product
lt: Prekė

en: summary
lt: suvestinė

en: image
lt: paveikslėlis

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Featured
lt: Svarbus

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Cited
lt: Cituojama

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
