Demo Framework (7.x-1.28) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: title
gu: શીર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: More
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: status
gu: સ્થિતિ

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Interests
gu: રસપ્રદ પ્રવૃતિઓ
