Drupella File Manager Lite (7.x-3.5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: root
ar: جذر

en: none
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Permitted file extensions
ar: امتدادات الملفات المسموح بها

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Search settings
ar: إعدادات البحث

en: WIDTHxHEIGHT
ar: العرض×الارتفاع

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: MB
ar: م.بايت

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
ar: تحدد إعدادات بي.إتش.بي أقصى حجم للملفات المرفوعة ب %size.

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع
