Drupella File Manager Lite (7.x-3.7) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: root
ro: rădăcină

en: none
ro: nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Permitted file extensions
ro: Extensii permise pentru fişiere

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Search settings
ro: Opţiuni căutare

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Common settings
ro: Setări comune

en: Browse
ro: Răsfoire

en: WIDTHxHEIGHT
ro: LĂŢIMExÎNĂLŢIME

en: File Browser
ro: Navigator Fişiere

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: MB
ro: MO

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
ro: Configuraţia PHP limitează mărimea maximă a fişierului pe încărcare la %size.

en: Maximum upload size
ro: Dimensiune maximă încărcare
