Drupella File Manager Lite (7.x-3.7) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: MB
ur: میگا بائٹ
