Drupella File Manager Lite (7.x-3.8) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: User role
lt: Narių rolės

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Browse
lt: Naršyti

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.
