Dialog (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ar: @site حاليا تحت الصيانة. يعود قريبا. شكرا على صبرك.

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: The requested page could not be found.
ar: تعذر العثور على الصفحة المطلوبة.

en: Site under maintenance
ar: الموقع قيد الصيانة
