Dialog (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: The requested page could not be found.
az: Tələb olunan səhifəni tapmaq mümkün olmadı.

en: Site under maintenance
az: Sayt təmirdədir
