Diff (7.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Node
ne: नोड

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Original
ne: असली

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Revision
ne: संशोधन
