Diff (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Changes
ca: Canvis

en: View
ca: Mostra

en: Module
ca: Mòdul

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Fields
ca: Camps

en: Hidden
ca: Ocult

en: Key
ca: Clau

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Select different revisions to compare.
ca: Selecciona diferents revisions per comparar.

en: Current revision:
ca: Revisió actual:

en: Changes to %name
ca: Canvia a %name

en: No visible changes
ca: No hi ha canvis visibles

en: Diff
ca: Diferència

en: Changed
ca: Canviat

en: Standard
ca: Estàndard

en: Sort
ca: Ordenació

en: Legend
ca: Llegenda

en: Compare
ca: Compara

en: Comparing two revisions:
ca: Comparant dues revisions:

en: Highlight changes
ca: Ressalta els canvis

en: View changes
ca: Visualitza canvis

en: Entities
ca: Entitats

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
ca: Les revisions us permeten seguir les diferències entre múltiples versions del vostre contingut, i tornar enrere cap a versions anteriors.

en: Updated by !name on @date
ca: Actualitzar per !name el @date

en: Diff settings.
ca: Paràmetres del Diff.

en: Revision comparison
ca: Comparació de revisions
