Diff (7.x-3.3) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Key
gu: ચાવી

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
