Diff (7.x-3.4) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: Time zone
ml: സമയമേഖല
