Diff (7.x-3.3) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Closed
he: סגור

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Open
he: פתוח

en: View
he: צפיה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Added
he: התווסף

en: Module
he: מודול

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Users
he: חברי האתר

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Hidden
he: מוסתר

en: Key
he: מפתח

en: Deleted
he: נמחק

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Revert
he: שחזור

en: Blocked
he: חסום

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: Revision
he: גרסה

en: Select different revisions to compare.
he: בחר מהדורות שונות להשוואה.

en: Current revision:
he: מהדורה נוכחית:

en: Changes to %name
he: משתנה ל-%name

en: No visible changes
he: אין שינויים נראים לעין

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: Standard
he: רגיל

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Sort
he: מיון

en: Legend
he: מקרא

en: Compare
he: השווה

en: Comparing two revisions:
he: השוואת שתי מהדורות:

en: Highlight changes
he: הדגש שינויים

en: List revisions
he: הצג מהדורות

en: Entities
he: ישויות

en: View the administration theme
he: צפיה בעיצוב המנהל
