Diff (7.x-3.4) - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Added
lt: Pridėta

en: Module
lt: Modulis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Users
lt: Nariai

en: Original
lt: Orginalas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Key
lt: Raktas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: Revision
lt: Versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Changed
lt: Pakeista

en: Standard
lt: Standartinis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Space
lt: Tarpas

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Compare revisions
lt: Palyginti versijas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Legend
lt: Legenda

en: Compare
lt: Palyginti

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
lt: Versijos suteikia galimybę sekti turinio pakeitimus bei sugrąžinti senesnes versijas.

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: View the administration theme
lt: Žiūrėti administravimo temą

en: Next difference >
lt: Kitas skirtumas >

en: < Previous difference
lt: < Buvęs skirtumas

en: Revision of @new_date:
lt: Versija @new_date:
