Diff (7.x-3.3) - en to sv translation catalogue (67 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Closed
sv: Stängd

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Changes
sv: Ändringar

en: Open
sv: Öppen

en: View
sv: Visa

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Active
sv: Aktiv

en: Added
sv: Tillagd

en: Module
sv: Modul

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Fields
sv: Fält

en: Nodes
sv: Noder

en: Users
sv: Användare

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Hidden
sv: Dold

en: Key
sv: Nyckel

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Revert
sv: Återställ

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: Revision
sv: Version

en: Select different revisions to compare.
sv: Välj olika versioner att jämföra.

en: Current revision:
sv: Nuvarande version:

en: Changes to %name
sv: Ändringar för %name

en: No visible changes
sv: Inga synliga förändringar

en: Diff
sv: Skillnad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Space
sv: Blanksteg

en: - None selected -
sv: - Ingen vald -

en: Sort
sv: Sortera

en: Title field
sv: Titelfält

en: Comma (,)
sv: Komma (,)

en: Semicolon (;)
sv: Semikolon (;)

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Compare
sv: Jämför

en: Comparing two revisions:
sv: Jämför två versioner:

en: Highlight changes
sv: Framhäv ändringar

en: List revisions
sv: Visa versioner

en: View changes
sv: Visa ändringar

en: Entities
sv: Objekt

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
sv: Versionshantering låter dig spåra skillnader mellan flera olika versioner av ditt inlägg, och återgå till en äldre version.

en: Updated by !name on @date
sv: Uppdaterad av !name den @date

en: @revision by @name
sv: @revision av @name

en: View the administration theme
sv: Visa administrationstemat

en: File ID: !fid
sv: ID-nummer för fil

en: Image: !filename
sv: Bild: !filename

en: Next difference >
sv: Nästa skillnad >

en: < Previous difference
sv: < Föregående skillnad
