Disable Registration (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Add
ar: إضافة

en: Domain
ar: النطاق
