Disable Registration (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Add
ro: Adaugă

en: Domain
ro: Domeniu
