Disclaimer (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Node
ne: नोड

en: Footer
ne: फुटर

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
