Disclaimer (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Node
az: Material

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Show links
az: Linkləri göstər
