Discuss This! (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Administer
ar: أدر

en: Register
ar: التسجيل

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Your name
ar: اسمك

en: Comment
ar: التعليق

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Anonymous
ar: مجهول

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
ar: محتويات هذا الحقل سرية ولن تظهر للآخرين.

en: Structure
ar: الهيكلية
