Discuss This! (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Subject
te: విషయం

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
te: ఈ వివరాలు గోప్యంగా ఉంచుతాం. సైటులో చూపించం.

en: Structure
te: నిర్మాణం
