Discuss This! (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Administer
ur: انتظام

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Subject
ur: موضوع

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Anonymous
ur: گمنام
