Discuss This! (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Administer
id: Kelola

en: Register
id: Daftar

en: E-mail
id: Email

en: Subject
id: Judul

en: Homepage
id: Laman beranda

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Your name
id: Nama anda

en: Comment
id: Komentar

en: Log in
id: Masuk

en: Anonymous
id: Anonim

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
id: Isi bagian ini tidak akan ditampilkan untuk umum.

en: Structure
id: Struktur
