Discuss This! (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Administer
ro: Administrează

en: Register
ro: Înscriere

en: Subject
ro: Subiect

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Comment
ro: Comentariu

en: Anonymous
ro: Anonim

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
ro: Conţinutul acestui câmp va fi considerat confidenţial şi nu va fi făcut public.

en: Structure
ro: Structură
