Disqus (7.x-1.13-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Node
ar: العقدة

en: Block
ar: الصندوق

en: Drupal
ar: دروبال

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Location
ar: الموضع

en: Advanced
ar: متقدم

en: People
ar: الأشخاص

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: Default options
ar: الخيارات الافتراضية

en: Blue
ar: أزرق
