Disqus (7.x-1.13-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Node
gu: નોડ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Location
gu: સ્થાન

en: People
gu: લોકો

en: Blue
gu: વાદળી
