Disqus (7.x-1.11) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Block
ro: Bloc

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Location
ro: Locaţia

en: Advanced
ro: Avansat

en: Red
ro: Roșu

en: People
ro: Persoane

en: Testing
ro: Testare

en: Comment settings
ro: Opţiuni comentarii

en: Default options
ro: Opţiuni implicite

en: Blue
ro: Albastru
