DKAN Dataset (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: value
ca: valor

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Tags
ca: Etiquetes

en: License
ca: Llicència

en: Resources
ca: Recursos

en: Image
ca: Imatge

en: key
ca: clau

en: Upload
ca: Puja

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Publisher
ca: Editor

en: Identifier
ca: Identificador

en: Finish
ca: Acaba

en: Related Content
ca: Contingut relacionat

en: Rating
ca: Valoració

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Resource
ca: Recurs

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència
