DKAN Dataset (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Search
az: Axtarış

en: Image
az: Şəkil

en: Upload
az: Yükləmə

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Identifier
az: İdentifikator
