DKAN Dataset (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
