DKAN Dataset (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड
