DKAN Dataset (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: value
sv: värde

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Tags
sv: Etiketter

en: Resources
sv: Resurser

en: Image
sv: Bild

en: key
sv: nyckel

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Finish
sv: Slutför

en: Dataset
sv: Datauppsättning

en: Related Content
sv: Relaterat innehåll

en: Rating
sv: Betyg

en: Save and add another
sv: Spara och lägg till en ny

en: Contact Name
sv: Kontakt namn

en: Resource
sv: Resurs

en: Groups audience
sv: Målgrupper

en: Group content type
sv: Gruppinnehållstyp

en: Determine if this is an OG group.
sv: Avgör om detta är en OG-grupp.
