DKAN Dataset (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: value
ur: قیمت

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Search
ur: تلاش
