DocBinder (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Name
az: Ad

en: Attachment
az: Qoşma

en: Generic file
az: Ümumi fayl

en: Table of files
az: Fayllar cədvəli
