DocBinder (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Name
ar: الاسم

en: Attachment
ar: المرفق

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Media
ar: ميديا

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Generic file
ar: ملف عام

en: Table of files
ar: جدول الملفات
