DocBinder (7.x-2.3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Size
de: Größe

en: Attachment
de: Anhang

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Media
de: Medien

en: Plain text
de: Unformatierter Text

en: Generic file
de: Allgemeine Datei

en: Table of files
de: Tabelle der Dateien

en: My Downloads
de: Meine Downloads

en: Empty cart
de: Warenkorb leeren

en: Download button text
de: Text des Dropbuttons

en: Are you sure you want to empty your !name?
de: Möchten Sie Ihr !name wirklich leeren?
