DocBinder (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Table of files
lt: Failų lentelė
