Domain Access (7.x-2.12) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Menu
ne: मेनु

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
