Domain Access (7.x-3.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Language
hy: Լեզու

en: none
hy: ոչ մի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
hy: Ընտրեք մենյուի տարրը լինելու համար նականկան գլխավոր նոր հղման համար բովանդակության ստեղծման համար:
