Domain Access (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: none
lt: joks

en: Menu
lt: Meniu

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Performance
lt: Veikimas

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Select the default site time zone.
lt: Pasirinkite įprastą laiko juostą.

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Source for the Main links
lt: Pagrindinių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip pagrindinės nuorodos (paprastai svetainės viršuje).

en: Source for the Secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
lt: Pasirinkite antrinių nuorodų šaltinį. Pažangesnės nuostatos suteikia jums galimybę naudoti tą patį šaltinį pagrindinėms nuorodoms (šiuo metu %main) ir antrinėms: jei jūsų šaltinio meniu turi kelis lygius, tokiu atveju pirmas lygis bus rodomas pagrindinėse nuorodose, o antras lygis antrinėse.

en: The menus available to place links in for this content type.
lt: Meniu kuriuose bus galima patalpinti šio turinio tipo nuorodas.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
lt: Pasirinkite meniu elementą kuris turinio kūrimo formoje bus numatytasis naujos meniu nuorodos tėvukas.

en: Put site into maintenance mode
lt: Perjungti svetainę į techninio aptarnavimo būseną

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena

en: Cache pages for anonymous users
lt: Talpinti puslapius į laikinąją atmintį neregistruotiems lankytojams
