Domain Access (7.x-3.5) - en to gu translation catalogue (37 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Never
gu: કદી નહી

en: security
gu: સલામતી

en: Other
gu: અન્ય

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gu: @site જાળવણી હેઠળ છે. અમે ટૂંક સમયમાં પાછા આવી જઇશું. તમારી ધીરજ માટે આભાર.

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
