Domain (7.x-3.7) - en to az translation catalogue (61 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Theme
az: Tema

en: Options
az: Seçimlər

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Active
az: Aktiv

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Site
az: Sayt

en: Never
az: Heç vaxt

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Performance
az: Performans

en: Domain
az: Domen

en: Other
az: Digər

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Anonymous
az: Anonim

en: Pattern
az: Nümunə

en: Default language
az: Defolt dil

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Setting
az: Parametr

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
