Domain Access (7.x-3.8) - en to hr translation catalogue (73 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: Options
hr: Opcije

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Active
hr: Aktivno

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Never
hr: Nikada

en: Search settings
hr: Postavke pretrage

en: configure
hr: prilagodi

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Domain
hr: Domena

en: security
hr: sigurnost

en: Other
hr: Ostalo

en: Minimum cache lifetime
hr: Minimalno trajanje priručne memorije

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Order
hr: Redoslijed

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Property
hr: Svojstvo

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: published
hr: objavljeno

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Site configuration
hr: Postavke sitea

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
hr: Početna stranica prikazuje sadržaj ovoga relativnog URL. Ukoliko dvojite, postavite "node".

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Screenshot
hr: Snimak ekrana

en: Select the default site time zone.
hr: Izaberite podrazumjevanu vremensku zonu sitea.

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: Source for the Main links
hr: Izvor za glavne poveznice

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
hr: Odaberite što treba biti prikazano kao Glavne poveznice (obično na vrhu stranice).

en: Source for the Secondary links
hr: Izvor za sekundarne poveznice

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
hr: Odaberite izvor za Sekundarne poveznice. Napredna opcija vam omogućava koristiti isti izvor za Glavne poveznice (trenutno %main) i Sekundarne poveznice: ukoliko vaš izbornik izvor ima dvije razine hijerarhije, nadređene poveznice će se prikazati u Glavnim poveznicama, dok će se podređene poveznice aktivne poveznice prikazati unutar Sekundarnih poveznica.

en: The menus available to place links in for this content type.
hr: Izbornici u koje se stavke ovog sadržaja mogu umetnuti kao poveznice.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
hr: Odaberite izbornik koji će biti zadana nadređena stavka za novu poveznicu u obrascu uređivanja sadržaja.

en: Put site into maintenance mode
hr: Postavi lokaciju van mreže

en: Maintenance mode
hr: Vanmrežni režim.

en: Cache pages for anonymous users
hr: Spremaj stranice u privremenu memoriju za anonimne korisnike

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
hr: Upit označen za pristup unosu ali ne postoji nid. Dodajte strane ključeve za node.nid shemu kako bi popravili.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
hr: Upit koji se koristi za ispis popisa sadržaja korist @fallback kao temeljnu tablicu u upitu označenom za pristup unosu. Ovo nije nužno sigurno a možda neće ni raditi. Odredite strane ključeve u vašoj shemi za node.nid
