Domain Access (7.x-3.8) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Site name
ht: Non sit la

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim
