Domain Access (7.x-3.8) - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Active
kk: Белсенді

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Never
kk: Ешқашан

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: configure
kk: баптау

en: Performance
kk: Өнімділік

en: security
kk: қорғаныш

en: Other
kk: Басқа

en: Minimum cache lifetime
kk: Кэштың ең аз сақталу уақыты

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: published
kk: жарияланған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Site configuration
kk: Сайттың конфигурациясы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
kk: Бастапқы бетте контент осы URL-ге салыстырмалы түрде көрсетіледі. Сенімсіз болсаңыз "node" жазыңыз.

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Screenshot
kk: Скриншоты

en: Select the default site time zone.
kk: Сайттың әдепкі уақыт белдеуін таңдаңыз.

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
