Domain Access (7.x-3.8) - en to km translation catalogue (74 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Options
km: ជម្រើស

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Active
km: សកម្ម

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Never
km: កុំ

en: Search settings
km: ​កំណត់​ការ​ស្វែងរក

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Domain
km: ដែន

en: security
km: សុវត្ថិភាព

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Minimum cache lifetime
km: អាយុកាល​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​អប្បបរមា

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
km: @site ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្រោម​ការ​ថែទាំ ។ យើង​នឹង​ត្រឡប់​មក​វិញ​ក្នុង​ពេល​ឆាប់​ៗ​នេះ​ ។ សូម​អរគុណ​ចំពោះ​ការ​រង់​ចាំ​ ។

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Site configuration
km: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
km: គេហទំព័រ​បង្ហាញ​មាតិកា​ពី​ URL ដែល​ទាក់ទង​នេះ ។ ប្រសិន​បើ​មិន​ប្រាកដ បញ្ជាក់ "ថ្នាំង" ។

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់

en: Select the default site time zone.
km: ជ្រើស​តំបន់​ពេលវេលា​លំនាំដើម​របស់​តំបន់​បណ្ដាញ ។

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: Source for the Main links
km: ប្រភព​សម្រាប់​តំណ​ចម្បង

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
km: ជ្រើស​នូវ​អ្វី​ដែល​គួរ​បង្ហាញ​ ជា​តំណ​ចម្បង​ (ជា​ពិសេស​នៅ​ខាង​លើ​ទំព័រ) ។

en: Source for the Secondary links
km: ប្រភព​សម្រាប់​តំណ​រង

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
km: ជ្រើស​ប្រភព​សម្រាប់​តំណ​រង​ ។ ជម្រើស​កម្រិត​ខ្ពស់​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​ប្រភព​ដូច​គ្នា​សម្រាប់​ទាំង​តំណ​មេ​ (បច្ចុប្បន្ន​ %main) ​និង​តំណ​រង​ ៖ បើ​ម៉ឺនុយ​ប្រភព​របស់​អ្នក​មាន​ពីរ​កម្រិតនៃ​ឋានានុក្រម​ តំណ​ម៉ឺនុយ​កម្រិត​មេនឹងបង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​តំណ​ចម្បង ចំនែក​កូន​របស់​តំណ​សកម្ម​នឹង​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​តំណ​រង ។

en: The menus available to place links in for this content type.
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​ដើម្បី​ដាក់​តំណ​សម្រាប់​ប្រភេទ​មាតិកា​នេះ​ ។

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
km: ជ្រើស​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ដើម្បី​ធ្វើ​ជា​មេ​លំនាំដើម​សម្រាប់​តំណ​ថ្មី​នៅ​ក្នុង​សំណុំ​បែប​បទ​បង្កើត​មាតិកា ។

en: The minimum amount of time that will elapse before the caches are recreated.
km: ចំនូន​ដង​ជា​អប្បបរមា​ដែល​នឹង​កន្លង​ទៅ មុន​នឹង​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ឡើង​វិញ ។

en: Put site into maintenance mode
km: ដាក់​តំបន់​បណ្តាញ​ទៅ​ជា​របៀប​តំហែ​ទាំ

en: When enabled, only users with the "Access site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
km: នៅ​ពេល​បាន​បើក មាន​តែ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​មាន​សិទ្ធិ​ "ចូល​ដំណើរ​ការ​តំបន់​បណ្តាញ​ជា​របៀប​តំហែ​ទាំ​" <a href="@permissions-url">ប៉ុណ្ណោះ​</a> ទើប​អាច​ចូល​ដំណើរ​ការ​តំបន់បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ដើម្បី​អនុវត្ត​តំហែ​ទាំបាន​ ចំនែក​អ្នក​ទស្សនា​ទាំង​អស់​ដ៏ទៃ​ទៀត​ សូម​មើល​សាររបៀប​​តំហែទាំដែល​បាន​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ខាង​ក្រោម ។ អ្នក​ប្រើ​ដែល​មាន​សេចក្តី​អនុញ្ញាត​អាច​ចូលដោយ​ផ្ទាល់​តាម​រយៈ​ទំព័រ​ <a href="@user-login">ចូល​អ្នក​ប្រើ​</a> ​។

en: Maintenance mode
km: របៀប​តំហែ​ទាំ

en: Cache pages for anonymous users
km: ទំព័រ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​អនាមិក

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
km: Query ដែល​បាន​ដាក់​ស្លាក​សម្រាប់​ការ​ចូល​ដំណើរការ​ថ្នាំង ប៉ុន្តែ​មិន​មាន nid ទេ ។ បន្ថែម​សោ​រង​ទៅកាន់ node.nid នៅ​ក្នុង​គ្រោងការណ៍​ដើម្បី​ជួសជុល ។

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
km: query ដែល​រាយ​ថ្នាំង​របស់​អ្នក កំពុង​ប្រើ @fallback ជា​តារាង​គោល​ក្នុង query ដែល​បាន​ដាក់​ស្លាក​សម្រាប់​ការ​ចូល​ដំណើរការ​ថ្នាំង ។ វា​ប្រហែល​មិន​មាន​សុវត្ថិភាព និង​មិន​អាច​ដំណើរការ​ឡើយ ។ បញ្ជាក់​សោ​រង​នៅ​ក្នុង​គ្រោងការណ៍​របស់​អ្នក​ទៅ node.nid
