Domain Access (7.x-3.8) - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Active
ku: چالاکە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Search settings
ku: سازکارییەکانی گەڕان

en: configure
ku: سازبکە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: security
ku: پاراستن

en: Other
ku: هیتر

en: Minimum cache lifetime
ku: کەمترین ڕادەی تەمەنی حەشارگە

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Order
ku: ڕیز

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Site configuration
ku: سازکارییەکانی ماڵپەڕ

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: Maintenance mode
ku: شێوازی چاودێری
