Domain Access (7.x-3.8) - en to oc translation catalogue (79 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Menu
oc: Menú

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Theme
oc: Tèma

en: Options
oc: Opcions

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Active
oc: Actiu

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Search settings
oc: Paramètres de recèrca

en: configure
oc: configurar

en: Performance
oc: Performància

en: Domain
oc: Domeni

en: Inactive
oc: Inactiu

en: security
oc: seguretat

en: Other
oc: Autre

en: Minimum cache lifetime
oc: Durada de vida minimala de la memòria en cache

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Order
oc: Òrdre

en: Pattern
oc: Motiu

en: Property
oc: Proprietat

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: published
oc: publicat

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: Site configuration
oc: Configuracion del site

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
oc: La pagina d'acuèlh aficha lo contengut per rapòrt a aquesta URL relativa. Se sabètz pas de qué metre, indicatz "node".

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Screenshot
oc: Captura d'ecran

en: Domains
oc: Domenis

en: Select the default site time zone.
oc: Causissètz lo fus orari per defaut del site.

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Source for the Main links
oc: Font dels ligams principals

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
oc: Seleccionatz çò que cal afichar coma ligams principals (normalament en naut de la pagina).

en: Source for the Secondary links
oc: Font dels ligams segondaris

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
oc: Seleccionatz la font dels ligams sedondaris. Una opcion avançada vos permet d'utilizar la meteissa font pels ligams primaris (actualament %main) e los segondaris : se vòstre menú font conten una ierarquia de ligams de nos nivèls, los ligams del primièr nivèl seràn afichats dins los ligams principals e los ligams enfants del ligam actiu, dins los ligams segondaris.

en: The menus available to place links in for this content type.
oc: Los menús disponibles per apondre-hi ligams per aqueste tipe de contengut.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
oc: Causissètz l'element de menú que serà lo parent per defaut per un ligam novèl dins lo formulari de creacion de contenguts.

en: Put site into maintenance mode
oc: Posa lo site en mòde de mantenença

en: Maintenance mode
oc: Mòde mantenença

en: Cache pages for anonymous users
oc: Emmagazina las paginas a l'escondedor pels utilizaires anonimes
